Rozloučení

Dobrý den, ráda bych se touto cestou rozloučila se všemi rodiči i dětmi. Myslela jsem si, že vydržím až do konce školního roku, ale bohužel to dopadlo trochu jinak.Všechnu naplánovanou látku jsme ale stihli probrat a také jsme většinu písemek dopsali. Známky jsem již také uzavřela.

Prosím ještě o spolupráci do konce roku s paní uč. Krejčíkovou. Pošlete všechny učebnice zkontrolované a pokud možno poslepované a vygumované. Jestli někdo učebnici poničit, tak i peníze. Ceny učebnic jsou zhruba 70,- až 120,- Kč. Také je třeba si odnést vše domů - kufříky, tělocviky. Ještě se možná budou vracet klíčky, tak ať je děti také nosí. Hlavně je nutné vše vrátit, pokud se chystá někdo stěhovat!(vrací se peníze za čip) Kdo má zájem o fotky ze 3. třídy, ať si přinese flashku. Dále připomínám peníze na fotky - třídy 25,- , skupiny, samostatné á 20,- Kč.

Připomínám všem rodičům, že je do konce školního roku potřeba zaplatit 531 Kč za PS na příští školní rok - platba může být i přes účet. Pokud někdo ví, že nezaplatí - domluvte si v kanceláři odklad.

Všem děkuji za spolupráci a přeji krásné prázdniny a úspěšné další školní i mimoškolní roky. Pokusím se přijít 30.6. se s dětmi rozloučit a rozdat jim vysvědčení J. Dobrá :-)

29.06.2017

Vážení rodiče, uveřejňujeme seznamy budoucích 1.tříd. Na žádosti, které neodpovídaly pravidlům, jsme nemohli brát zřetel. Většině žádostí jsme se snažili vyhovět, pokud to bylo možné z hlediska vyváženosti tříd.

Seznamy

18.06.2017

Upozorňuji rodiče, že poslední termín žádostí k seznamům byl pátek 16.6. Na další žádosti již nebude brán zřetel. Seznamy budou uveřejněny v posledním červnovém týdnu na webových stránkách a úřední desce školy.

24.04.2017

Seznam žáků, přijatých do 1.třídy.

EU peníze školám Zlatý certifikát společnosti Scio Certifikát Aktivní škola

Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede. / Arthur Charles Clarke / motto školního roku 2016-17