Škola chválí

Naši úspěšní sportovci

Žáci naší školy mají mezi sebou mnoho úspěšných sportovců, ty nejúspěšnější v mnoha oblastech představujeme na následujících fotografiích. Všem přejeme, aby vytrvali a získali ještě mnoho dalších ocenění.

Úspěch karatistů

V Havířově se konalo Mistrovství ČR v karate mládeže, kterého se zúčastnili naši 4 žáci a dosáhli následujících výsledků:

Vojtěch Procházka - disciplína kumite mladší žáci 10-11 let nad 41 kg - 2. místo (získal titul vicemistra ČR v karate 2013)

Filip Černík             - disciplína kumite starší žáci 12- 13 let do 60 kg    - 3. místo

Josef Černík           - disciplína kumite dorostenci 14-15 let do 70 kg  - 1. místo ( získal titul Mistra ČR v karate 2013 !!!)

Filip Krišal              - ten měl zrovna v sobotu svůj špatný den a bohužel se mu nedařilo, i když medailové ambice měl

Všem gratulujeme.

Gratulujeme!!

V neděli 27.10.2013  se v Českých Budějovicích konaly závody v karate,kterých se zúčastnili

U16 +65kg Josef Černík 1.místo

V kategorii Team kumite se Filip Krišal umístil s výběrem Čech a Moravy na 3. místě

Skvělá reprezentace školy i obce

Žáci naší školy se zúčastnili ve dnech 4.-6.10.2013 Mistrovství Evropy WSKU (World Shotokan Karate Federation), Bursa(Turecko) . Josef Černík zvítězil v kategorii kumite Dorostenci 14-15 let -70kg Shobu Ippon (zápas na 2 vítězné body). Bronz přivezl i z kategorie Dorostenci 14-15let Kumite Team. Dalším medailistou byl Filip Kovařík, který získal také bronz. Oběma gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů!

Exkurze a výlety

Vedení školy chválí a děkuje třídám, které se v poslední době zúčastnily různých exkurzí a výletů za vzorné chování.

Běžecko - plavecký pohár

Vojta Bobek přivezl z  krajského kola plavecko-běžeckého poháru skvělé 2.místo v kategorii mladšího žactva. Další zástupci naší školy skončili v první desítce, což je ve velké konkurenci také mimořádný úspěch. Vojtovi i ostatním gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy jemu i Báře Králové a Martinu Holubovi.