Základní škola Sadská»Součásti školy

Součásti školy

Škola má v současné době několik důležitých částí. Je to Školní družina, Školní klub a školní jídelna.

Školní družina má v současné době kapacitu 150 žáků v pěti odděleních  a je zcela naplněna. Vychovatelky Petra Šafránková, Lenka Holíková, Jitka Horynová, Michaela Vodičková a Jana Snopová se starají o klidné prožití volného času nejmenších žáků školy.

Školní klub je z velké části zaměřen na sport. Nejúspěšnějšími se staly basketbalistky, které pravidelně obsazují přední místa v republikových soutěžích.

29.06.2017

Vážení rodiče, uveřejňujeme seznamy budoucích 1.tříd. Na žádosti, které neodpovídaly pravidlům, jsme nemohli brát zřetel. Většině žádostí jsme se snažili vyhovět, pokud to bylo možné z hlediska vyváženosti tříd.

Seznamy

18.06.2017

Upozorňuji rodiče, že poslední termín žádostí k seznamům byl pátek 16.6. Na další žádosti již nebude brán zřetel. Seznamy budou uveřejněny v posledním červnovém týdnu na webových stránkách a úřední desce školy.

24.04.2017

Seznam žáků, přijatých do 1.třídy.

EU peníze školám Zlatý certifikát společnosti Scio Certifikát Aktivní škola

Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede. / Arthur Charles Clarke / motto školního roku 2016-17