Burza škol

Pro rodiče a žáky 9.tříd je určen Veletrh škol a vzdělávání, který se bude konat v Nymburce v prostorách SOŠ a SOU Nymburk, ul. V Kolonii 1804 dne 14.10. 2021 od 9:00 – 16:00 hod. Veletrh slouží k propagaci středních škol v rámci Středočeského kraje. Pokud nejste ještě rozhodnuti, kam podat přihlášku na SŠ, určitě tento veletrh navštivte.

Organizaci akce letos převzala Krajská hospodářská komora Střední Čechy, která má zájem i v letošním roce nabídnout přehled středních škol a vzdělávacích institucí v regionu žákům ZŠ a jejich rodičům.  Prezentovány budou nejrůznější obory a studijní zaměření, které tyto střední školy a odborná učiliště nabízejí. Návštěvníkům bude poskytnut vstup zdarma, navíc bude pro žáky ZŠ připraven krátký program, ve kterém se představí některé školy a firmy se svou nabídkou. Akce je pořádána ve spolupráci s Úřadem práce Nymburk, který na místě zajistí poradenství žákům ZŠ a jejich rodičům. Hyginenická opatření budou zajištěna dle aktuální situace, vstup osob povolen v respirátorech a bude regulován.