Co dál?

Od pondělí se ve školách zatím nic měnit nebude. Pokračujeme v současném trendu a protože naprostá většina žáků dodržuje pravidla, odevzdává práce a komunikuje s námi, chci Vám, rodičům, opět poděkovat za obrovský kus práce, který je v tom vidět. Bez Vaší pomoci by to děti ani učitelé nemohli zvládnout. Všichni jsme už unavení a zatím marně vyhlížíme světlo na konci tunelu. Vnímám, že je v některých rodinách situace obtížná. Ať už je na vině covid, problémy se zaměstnáním nebo dokonce rozvod, dozvídáme se to většinou až tehdy, když řešíme s dítětem, že něco nemá. A tak Vás prosím, nebojte se s námi mluvit, vše se dá řešit, ale musíme o problémech vědět. Jen pak můžeme odlišit nedochvilnost a nedbalost v odevzdávání práce od problémů v rodině. Obraťte se na třídní učitele nebo přímo na mě. Pomůžeme Vám.