Návrat do školy

V pondělí 17.5. se vracíme k normálnímu provozu v kompletním složení. Bylo zrušeno pravidlo o kontaktu tříd, takže kromě respirátorů, roušek a testování bude ve škole vše tak, jako před covidem. Vchod do školy pro žáky bude normálně šatnou (kromě ranní družiny) a po přezutí půjdou do tříd, kde mají mít 1.hodinu. Již nebudeme celý den v jedné kmenové učebně, začneme využívat i odborné pracovny. 

V pondělí ráno se musí všichni ve třídách otestovat a tak prosím rodiče, aby v tento den zajistili příchod dětí nejpozději v 7,45. Dostaneme opět jiné testy, bude třeba instruktáž a tak bychom chtěli mít na vše více času a co nejméně ztráty v hodině. Děti v ranní družině se budou testovat po příchodu do školy ve spodním oddělení.

Obědy budou mít přihlášeny všechny děti, které mají zaplacenou zálohu. Individuální případy řešte prosím s p.Bartákovou.

Další informace k návratu budeme průběžně dodávat.