Ocenění školy na mezinárodní úrovni

Po zařazení práce školy do „příkladů dobré praxe“ od České školní inspekce jsme byli také vyzváni k účasti v Mezinárodním projektu Preventing post-covid social exclusion together (realizovaném v letech 2021–2022). Projekt byl zaměřen na zjišťování pomoci se snižováním rozsahu vzdělávacích a sociálních nerovností v některých oblastech států Visegrádské čtyřky. Z celkem 12 institucí z různých států, se kterými bylo ve finále pracováno, zůstaly čtyři, které podle zjištění projektu realizovaly iniciativy během období dálkového vzdělávání velmi systematicky a organizovaně. Jednou z institucí, jejíž práce bude v anglickém vydání evropské publikace dávána za příklad postupů v době covidu je i naše škola. Z tohoto ocenění máme velkou radost a děkujeme všem učitelům, kteří se na výuce online podíleli i rodičům za podporu v tomto nelehkém období.