Přechod na distanční výuku

Vážení rodiče, vzhledem ke skokovému nárůstu pozitivních testů a karantén mezi učiteli nejsme schopni zítra zajistit prezenční vyučování na 2.stupni. Proto přechází všechny třídy 2.stupně na distanční výuku. Pouze však zatím pro pátek 21.1. (v neděli končí některým pedagogům karanténa). Rozvrh hodin bude zveřejněn na Studovně. Obědy mají všechny děti odhlášené, pokud byste si chtěli oběd vyzvednout, je nutné napsat mail p.Bartákové (bartakova@zs-sadska.cz) a oběd znovu přihlásit. Zároveň přinést do 10hod jídlonosič do zádveří školy. Obědy budou následně na stejném místě k vyzvednutí po 13,30hod.

Se zbývajícími učiteli se budeme snažit udržet prezenční výuku pro 1.stupeň. Kdybyste měli problém se zajištěním dohledu doma (zejm.u žáků 6.tříd), je možné po dohodě dítě poslat do školy (mimo tříd v karanténě – 1.A, 5.C,6.C,8.A, 8.C,9.B). Dítě pak musí mít po celou dobu respirátor, protože pokud takových dětí bude víc a z různých tříd, budou muset sedět s rozestupy v jedné učebně, kde na ně bude dohlížet při online některý z provozních zaměstnanců. Vhodné je v tomto případě, aby si dítě přineslo sluchátka, protože výuka bude probíhat v ročnících současně a zvukem by se děti rušily.

Všichni doufáme, že se situace co nejdřív uklidní. O dalším vývoji budeme informovat. V pondělí pokračuje ráno testování a normální prezenční výuka pro všechny třídy, které nejsou v karanténě.