Vážení rodiče

Chtěla bych moc poděkovat za zpětnou vazbu k výuce a zároveň požádat, abyste nezapomínali na omlouvání dětí, které se nemohou zúčastnit online výuky. Distanční výuka se stala povinnou, a tak pro ni platí všechna pravidla, jako pro výuku ve škole, včetně omlouvání. Školní řád platí i pro zaspávání nebo neodevzdání domácích úkolů.  Vím, že se opakují problémy s připojením, v tomto případě stačí dát učiteli vědět a domluvit individuálně, jak hodinu a učivo dohnat. Jestli máte jiné problémy, nebojte se s námi komunikovat, všechno se budeme snažit s Vámi vyřešit. 
Velmi dobře si uvědomuji, kolik toho na vás spočívá, že je toho na Vás moc, hlavně na ty z Vás, kteří střídají roli učitele, hospodyňky a zaměstnance na home office. Stejně jako Vy doufám, že tato doba co nejdříve skončí a my se s dětmi uvidíme ve škole. Chtěla bych Vám popřát, abyste si užili (pokud je to jen trochu možné,) podzimních prázdnin (26.-30.10.), kdy bude výuka omezena. A protože mám již několik přátel s velmi těžkým průběhem nemoci covid-19, přeji Vám a Vašim blízkým hlavně hodně zdraví. Opatrujte se.