Týden od 26.4.

V týdnu od 26.4. přijde do školy opět první rotační skupina, tj. 1.třídy, 3.A,4.A,5.A. Organizace týdne bude stejná, v pondělí a čtvrtek jdou děti do školy tělocvičnou, kde proběhne testování, v ostatní dny 1.tř. a ranní družina přístavbou, další třídy hlavním vchodem.

Na testování jsme dostali tentokrát jiné testy, které jsou manipulačně složitější, prosíme tedy rodiče, aby se podívali s dětmi na video a popřípadě postup s dětmi vyzkoušeli. Moc nám tím pomůžete. Toto se zatím netýká 1.tříd, pro které využijeme zbylé původní jednodušší testy. 

https://www.youtube.com/watch?v=BmDnd140UH4&t=1s

V příštím týdnu budeme testovat také žáky, kteří potřebují potvrzení o negativním testu k přijímacím zkouškám. Žáci 9.tříd přijdou v pátek 30.4. ve 13hod k tělocvičně, kde budou otestováni. Žáci 5.tříd budou testování takto – 5.A ve čtvrtek v rámci testování k výuce (v případě termínu zkoušek v pátek 7.5. nebo jiných problémů, lze přijít ještě v pondělí 3.5. v 8-8,15), 5.B,5.C – v pondělí 3.5. v rámci testování k výuce. V případě, že bude mít uchazeč pozitivní výsledek antigenního testu a následně bude proveden RT-PCR test s negativním výsledkem, je směrodatný RT-PCR test.